ویدئوهای آموزشی رایگان

تیم اپلای‌تایم به منظور کمک به دانشجویانی که در مسیر اپلای هستند، و آشنایی ایشان با روند اپلای اقدام به تهیه‌ی ویدئوهای آموزشی رایگانی نموده است که دانشجویان را با تمامی مراحل این مسیر از آغاز که همانا فرآیند تصمیم گیری دانشجو می‌باشد، تا پایان که همانا پرواز به کشور خارجی می‌باشد، آشنا کند. همچنین در نظر دارد گامی فراتر نهاده و ویدئوهای آموزشی‌ای برای روزهای پساپرواز برای دانشجویان فراهم کند.

این ویدئوهای آموزشی به گونه‌ای تهیه شده‌ و می‌شوند که برای یک دانشجوی کوشنده (تعریف دانشجوی کوشنده) کافی خواهند بود. به طوری که ایشان با نقشه‌ای که این ویدئوها آموزش می‌دهند، می‌تواند با پای خویش مسیر اپلای را طی کند و به موفقت دست یابد.

شما می‌توانید از طریق منوی «آموزش‌ها» به این ویدئوهای آموزشی دسترسی پیدا کنید. با وجود این آموزش‌ها اگر همچنان احساس می‌کنید که به کمک‌های بیشتری نیاز دارید، می‌توانید روی خدمات تیم اپلای‌تایم حساب کنید.

درباره‌ی پکیج‌ها

اپلای‌تایم مفتخر به داشتن تیمی از دانشجویان نخبه‌ی ایرانی در حال تحصیل در بهترین دانشگاه‌های دنیا می‌باشد، که آشنایی کامل با فرآیند اپلای برای مقاطع گوناگون، رشته‌های متنوع، و کشورهای مختلفی دارند. چنانچه مایل هستید که فرآیند اپلای‌تان به صورت کامل توسط ما انجام شود، ابتدا با پکیج‌های کامل ما از طریق منوی «پکیج‌ها» اشنا شوید.

نحوه‌ی سفارش یک پکیج:

لطفا توجه فرمایید شما تنها در صورتی می‌توانید پکیجی را سفارش دهید که قبل از آن در مشاوره‌های آنلاین ما شرکت کرده باشید. به دلیل حساسیتی که در تنظیم پکیج‌های کامل وجود دارد، و همچنین پکیج‌های کامل تنها بعد از شخصی سازی شدن قابل ارائه هستند، بدون انجام مشاوره‌ی آنلاین امکان درخواست پکیج کامل وجود ندارد. چنانچه مایل به تنظیم وقتی برای مشاوره هستید، با ما در ارتباط باشید.

فهرست