آموزش‌ها

اپلای‌تایم تیمی آکادمیک بوده که به‌دنبال فراهم آوردن آموزش‌های ویدئویی و متنی رایگان برای دانشجویان ایرانی است که قصد ادامه‌ی تحصیل در خارج از کشور دارند. تمامی آموزش‌های اپلای‌تایم توسط مشاوران ما که در حال تحصیل در خارج از کشور هستند، در قالب تیم‌های تخصصی تولید می‌شوند و به صورت کاملا رایگان در دسترس شما دانشجویان گرامی قرار می‌گیرند. امید است که این آموزش‌ها به شما کمک کنند که خودتان به تنهایی بتوانید در مسیر اپلای به موفقیتی که به دنبال آن هستید دست یابید.

هدف اصلی تیم ما تولید محتوای آموزشی به صورت فایل‌های ویدئویی می‌باشد به این دلیل که فرآیند اپلای در بسیار از قسمت‌ها ملزوماتی دارد که در قالب آموزش متنی قابل ارائه نیستند. همچنین فایل‌های آموزشی به گونه‌ای تهیه می‌شوند که مشابه کلاس‌های مدرسه یا دانشگاه هستند، تا به دانشجو احساس بهتری برای دنبال کردن آموزش‌ها منتقل کنند.

لطفا توجه فرمایید که تعداد ویدئوهای آموزشی در طول زمان افزایش خواهند یافت، و سعی خواهد شد که به بسیاری از سوال‌های مهم و متداول در طول تهیه‌ی آموزش‌ها پاسخ داده شود. با این وجود چنانچه شما به دنبال آموزش خاصی هستید، می‌توانید درخواست خود را ارسال فرمایید. در صورتی که برای تیم ما مقدور باشد، فایل‌های آموزشی مورد نیاز شما را نیز تهیه خواهیم نمود.

فهرست